Hakkımızda

Astaş Grubu 35 yılı aşkın süredir Türk hazır giyim sektörüne dünyanın en ileri teknolojilerine sahip markaları ve geniş ürün yelpazesi ile hizmet sunmaktadır. İstanbul Güneşli’ de bulunan merkez binasının yanı sıra,  Çatalca Serbest Bölge, İstanbul Ümraniye, İzmir, Bursa, Denizli, Samsun, Ankara, Mersin, Adana ve Özbekistan’da şubeleri bulunan Astaş, 350 çalışanı ile sektörün bütün ihtiyaçlarını karşılamaktadır. 9000 m2 kapalı alana sahip olan Astaş merkez binası; ofisler, toplantı salonları, 28 dünya markasının sergilendiği showroom, misafirhane ve otoparklardan oluşmaktadır. Kısacası ASTAŞ Güneşli Merkez Binası müşterilerine daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek için tasarlanmıştır.

İnovatif yapıyı ve teknolojiyi esas alan Astaş; en yeni teknolojileri kullanarak, kalite sisteminin etkinliğini sürekli arttırarak müşterilerine daha iyi hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

Astaş’ın vizyonu, hazır giyim sektörünün dünya çapındaki rekabet gücünü en iyi şekilde desteklemek, mevcut tesislerin kalite ve verimini arttırıcı her türlü hizmeti müşterilerine sunmak, eğitim hizmetleri ile kalite artırıcı çalışmalar gerçekleştirmek ve hazır giyim sektörünün katma değeri yüksek ürünlere yönelmesine yardımcı olmaktadır. Astaş aynı zamanda teknolojik bütün gelişmeleri müşterilerinin kullandığı makinalara ilave ederek enerji tasarrufu, zaman tasarrufu, yüksek kalite ve yüksek verimliliği sağlamaları konusunda her zaman en iyi hizmeti verebilmektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini daima birinci sırada tutan ve etik ilkelerden asla ödün vermeden seçkin kadrosu ile bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip eden Astaş,  müşterilerine kaliteli hizmet veren bir misyona sahiptir. Her zaman akılcı, ileri teknolojik çözümleri, iddialı fiyatları, hızlı ve güçlü servis hizmetleri ile hazır giyim sektörüne en iyi hizmeti sunan Astaş, yüksek teknoloji içeren ürünleri ile sektöre hizmet vermeye devam edecektir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.